Hakkımızda

Babayiğit Hakkında

1965 yıllarda farklı meslek gruplarında çalışarak hayata atılan Mehmet Fahri  Babayiğit, 1970 yıllarında ilk şirketini  bu Yıl 47. Yılını kutlayan Babayiğit adını taşıyan şirketi kurmuştur. Gelişen ve büyüyen inşaat sektörüne paralel olarak gerekli yatırımları yaparak bugünkü modern showroomda halka hizmet etmeye devam etmektedir.


Şirket Profilimiz

Babayiğit şirketi uzun bir geçmiş ve bu zamanda kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemektedir. Güçlü, temkinli, yenilikçi hedefleri kazandırılmış kurumsal yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşmak azmi ile yoluna devam etmektedir.
İnşaat malzemeleri satış ve pazarlamasıyla iştigal eden firmamız, özsermayesiyle ticari hayatına devam ederken güven ortamında geçici ticari kaygılardan uzak ilkeli ve güvene dayanan uslubuyla çizgisini değiştirmeden bölgesinde kalite seviyesinin artmasına yönelik çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.
  • – Güvenin Simgesi
  • 1998 – Babayiğit Markasının Kurumsallaşması
  • 1970 – İlk İş Yeri Kuruluşu
  • 1965 – Ticarete ilk atılış

Vizyonumuz

Ticari faaliyetleri gerçekleştrirken olaya sadece satış olarak bakmayıp satış öncesi ve sonrası hizmetleri de kesintisiz sağlamayı ilke edinen firmamız satışı yapılan urunlerin amacına uygun ve verimli kullanılabilmesi için ustaların da eğitimine önem vermektedir ayrıca satış ve depo elemanları da uretici firmaların duzenledigi egitim  programlarına katılmaktadır. İş politikası; müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır
Müşterilerilere duyarlılığı ön planda tutacak hizmet odaklı bir şirket olmak, faaliyet alanlarını, daha kaliteliyi daha ucuza sunacak şekilde organize ederek, dünya çapında ve dünya standartlarında bir şirket özelliği taşımaktır.
Müşterilere sunulan hizmet ve ürünlerin her zaman mükemmel kalitede olması için, müşteri beklentilerinin üzerinde kalite hedeflerine ve sürekli gelişmeye yönelik iş kalitesine öncelik tanımaktır.
Firmanın başarısı ve müşterin memnuniyetinde sorumluluğunun farkında tecrübeli personel bulunmaktadır.


Çözüm Ortaklarımız